Menu

Görsel Üretim

Project Istanbul; Her türlü görsel ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir tasarım stüdyosudur. Gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu ürün anlatımlarınızdan, masaüstü filmlere ve görsel her türlü ihtiyaçlarınıza sizi dinleyerek ve yine sizinle birlikte yürüyerek cevaplar verir.
Sunum ihtiyacı olan, ne yapmak istediğini bilen veya yeni fikirlere ihtiyacı olan bir çok müşterimize uzun zamandır hizmet vermeye devam ediyoruz.. Bunların yanında Tarkan, Demet Akalın, Murat Boz gibi bir çok sanatçıya, Türkiye Müzik Ödülleri ve Altın Portakal Film Festivali gibi büyük çaplı organizasyonlara sahne tasarımları, etkinlik planlamarı yapıyor ve tüm görsellerini hazırlamaya devam ediyoruz.

2D Çalışmalar
Her türlü iki boyutlu obje, ortam, grafik ürünleri tasarım stüdyomuzda hazırlanabilir hatta hareketlendirilebilir.
3D Çalışmalar
3D programlar ile hazırlanan ve bizleri gerçekliğe en yakın tasarımlara ulaştıran üretimlerdir. Günümüzde hemen her köşede 3D bir tasarım görebiliyoruz. Logo, ürün veya kocaman bir inşaat… Bir mesajı en kolay anlatan şey görsel sunumlardır ve bunu en iyi yapanda gerçeğe en yakın çalışmalar olan 3 boyutlu üretimlerdir.
Fotoğraf Çalışmaları
Kendi bünyemizde olmasa da, alanında uzman birçok fotoğraf sanatçısı ve havadan görüntüleme şirketi ile çalışıyor ve müşterilerimiz için farklı çözümler üretiyoruz.